Televízia TA3 oslávila 20. narodeniny

Jediná spravodajská televízia na Slovensku oslavuje v týchto dňoch výročie, svoje vysielanie začala pred dvadsiatimi rokmi 11. septembra 2001. Televízia TA3 neplánovane spustila svoje vysielanie o pár dní skôr, ako pôvodne plánovala. Napokon, pád dvojičiek v New Yorku bol v tom čase asi tou najlepšou príležitosťou pre štart spravodajskej televízie.

Pred 20 rokmi sa to začalo. Na slovenský mediálny trh vstúpila prvá spravodajská televízia TA3. Za ten čas si vydobyla pevné miesto, rešpekt politikov a záujem divákov.

Televízia TA3 je podľa prieskumu prestížneho Reuters Institute na Oxfordskej univerzite najdôveryhodnejšou mediálnou značkou.

Vedenie, zamestnanci, partneri, ale aj ďalší pozvaní hostia si jej 20. výročie pripomenuli neformálnym stretnutím v príjemnom prostredí. Televízia TA3 na 20. výročie prichádza aj s novou staničnou grafikou, ktorá reflektuje súčasné svetové trendy, má oveľa väčšiu dynamiku a nové animované prvky.

Obrázok, na ktorom je ľudská tvár, osoba, ošatenie, oblek

Automaticky generovaný popis

Video:

https://www.ta3.com/clanok/211628/20-rokov-spravodajstva-televizia-ta3-oslavuje-vyrocie-vstupu-na-medialny-trhhttps://www.ta3.com/relacia/21694/oslavili-sme-20-rokov-ta3